O nas

Dento

Gabinet Stomatologiczny

Dento to gabinet stomatologiczny, który został zaprojektowany, aby zapewnić wysoki komfort leczenia.

Posługujemy się najwyższej klasy sprzętem stomatologicznym (mikroskop Zeiss, diagnodent, silver reciproc, itp). Stosujemy materiały najlepszej jakości, co zapewnia nam bezpieczeństwo podczas całego zabiegu.

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który stawia na jakość i komfort leczenia. Dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań Pacjentów. Mamy nadzieję sprostać również Państwa oczekiwaniom.

Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani leczeniem przeprowadzonym w naszym gabinecie.

Twój komfort to nasz priorytet

Przyjaźni lekarze oraz obsługa

Wyrozumiały personel, który wie jak zaradzić na stres towarzyszący wizycie.

Sprawnie przyjmowane zapisy

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie, lub wypełniając formularz kontaktowy. Twoja wizyta zostanie potwierdzona mailowo lub telefonicznie oraz zapisana w Twoim kalendarzu elektronicznym.

Krótki czas oczekiwania na wizytę

Skontaktuj się z nami, aby przekonać się jak szybko możemy umówić Cię na wizytę.

Nasz zespół

Lek. dent. Justyna Ogarek

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu. Swoje umiejętności i wiedzę poszerza na licznych kursach, co umożliwia jej wdrażanie nowych technik leczenia. Dba o dobry kontakt ze swoimi Pacjentami próbując w sposób obrazowy wytłumaczyć problem z jakim się zgłosili i wybrać najlepsze rozwiązanie. U Pacjentów stara się przezwyciężyć strach przed dentystą pozytywnym nastawieniem i cierpliwością. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. 

Lek. dent. Aleksandra Nowicka

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów brałam aktywny udział w działaniach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Kilkakrotnie byłam laureatką Nagrody Rektora dla Najlepszych Studentów. Spośród wszystkich dziedzin stomatologicznych szczególnie bliskie są mi stomatologia dziecięca, zachowawcza i chirurgia. W swojej pracy kładę bardzo duży nacisk na edukację pacjentów oraz szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną.
Nauka oraz poszerzanie swoich horyzontów zawsze dawały mi dużo satysfakcji. Podobno „kto się przestaje uczyć, umiera”. Dlatego niezależnie od zdobytej już wiedzy ciągle pamiętam o potrzebie dalszego kształcenia, aby pomagać pacjentom zgodnie z najnowszą i najlepszą wiedzą lekarską.
Gdy opuszczam gabinet, z wielką pasją piekę ciasta i zajmuję się uprawą domowych roślin. Jestem fanką twórczości Stephena Kinga i Agathy Christie.

Lek. dent. Agata Korzeniowska-Barszcz

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu specjalistycznych konferencjach i kursach podyplomowych, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Lek. dent. Maciej Błoński

Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej ukończył w 2005 roku. Staż podyplomowy odbył w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, gdzie miał możliwość poznać najnowsze trendy, możliwości i wyzwania współczesnej stomatologii.

Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdał w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju. Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Szczękowo –Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Chirurgia szczękowo-twarzowa okazała się jego  pasją. Od prawie dekady nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Pacjentów.

Pragnąc rozwijać się zawodowo od 2009 roku zajmuje się również implantologią i implantoprotetyką. Miał unikatową szansę poznania i opanowania technik zabiegowych i operacyjnych implantacji natychmiastowej, której dogodne dla Pacjenta aspekty stara się wykorzystywać w praktyce jak najczęściej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. W swojej pracy stara się przede wszystkim rozumieć Pacjenta, jego potrzeby, oczekiwania a także obawy.

Lek. dent. Aleksandra Warakomska

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2021 r. ukończyłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii. Choroby przyzębia i błon śluzowych stanowią mój główny obszar zainteresowań zawodowych. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje oraz poszerzam wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach.

Email:
kontakt@dento.com.pl

Telefon:
+48 577 733 686

Zadzwoń
Lokalizacja