577 733 686, ul. Tarnogórska 30/1, 44-100 Gliwice kontakt@dento.com.pl

Protetyk – protetyka Gliwice

Protetyk w Gliwicach zajmuje się skuteczną odbudową utraconych zębów. Lekarze wykorzystują do tego wysokiej jakości protezy. To dla Ciebie szansa na odzyskanie pełnego uzębienia. Do wyboru masz zarówno protezy stałe, jak i ruchome. O wszystkim decyduje jednak protetyk w Gliwicach. Ostateczny wybór zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od tego, jak duże braki posiadasz w swoim uzębieniu. Protetyk w Gliwicach wszystko bardzo dokładnie oceni, aby zabiegi protetyczne były realizowane na wysokim poziomie.

Protetyk Gliwice – troska o zęby i łatwiejsze spożywanie pokarmów

Pełne uzębienie zapobiega chorobom dziąseł. Protetyka stomatologiczna jest w stanie odbudować najmniejsze, jak i zdecydowanie większe ubytki w zębach. Wystarczy zgłosić się z problemem do protetyka w Gliwicach i podjąć leczenie. Na początku zostanie przeprowadzony fachowy wywiad, który pomoże w wybraniu odpowiedniego sposobu leczenia.

Protetyk w Gliwicach przywróci u Ciebie prawidłową funkcję żucia. Jeśli zależy Ci na zębach i chcesz mieć pełny oraz zdrowy uśmiech, wizyta u protetyka w Gliwicach jest dobrym pomysłem. Stan uzębienia ma wpływ m.in. na nawiązywanie kontaktów zawodowych czy też damsko-męskich.

Unikanie bólu oraz przesuwania się zębów – protetyka Gliwice

Protetyk w Gliwicach dąży do tego, aby Twoje uzębienie było całkowite i atrakcyjne. Zabiegi nakierowane są na to, abyś uniknął uciążliwego bólu skroni lub też przesuwania się zębów. Protetyka w Gliwicach zapobiega również:

 • zaburzeniom czynnościowym,
 • wydłużaniu się zęba
  przeciwstawnego,
 • przeciążeniu zębów,
 • zanikowi kości.

Nie wahaj się zbyt długo i udaj się do profesjonalisty jakim jest protetyk w Gliwicach. Jest to wskazane nawet przy pojedynczych brakach w uzębieniu. Taka decyzja z pewnością będzie bardzo opłacalna. W razie potrzeby zabiegi protetyczne możesz polecić wszystkim swoim znajomym oraz rodzinie. Prace protetyczne można podzielić na wiele rodzajów. Pacjenci mogą skorzystać z protez całkowitych akrylowych, mikroprotez  czy też protez szkieletowych i częściowych. Wszystko musi zostać poddane rzeczowej analizie, więc postaw na cierpliwość, a na pewno na tym skorzystasz. Dzięki protetyce (Gliwice) Twoje zęby staną się estetyczne i schludne, będziesz mógł się nimi chwalić w towarzystwie. Braki zębowe doprowadzają do szeregu negatywnych zjawisk w obrębie całego uzębienia oraz jamy ustnej. 

Protetyka stomatologiczna Gliwice

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, zwłaszcza, gdy doszło do utraty zębów i powstania braków zębowych. Nowoczesna protetyka stomatologiczna (Gliwice) zapewnia rozwiązania protetyczne w każdym przypadku. Obejmuje: uzupełnienia pojedynczych braków międzyzębowych (za pomocą mikroprotezy lub uzupełnień stałych); poprzez braki częściowe aż po uzupełnienia całkowitego bezzębia. W wyniku braków zębowych dochodzi do szeregu niekorzystnych zjawisk w obrębie całego układu zębów. Dochodzi do przesuwania się zębów sąsiednich, wydłużania się zęba przeciwstawnego, zaburzeń czynnościowych, przeciążenia pozostałych zębów jak również zaniku kości. Czynniki te mogą powodować utratę kolejnych zębów oraz nieprawidłowości w stawach skroniowo-żuchwowych i uciążliwe bóle w okolicach skroni.

Oferujemy Państwu wykonanie następujących prac protetycznych:

 • protezy całkowite akrylowe
 • protezy częściowe (4-8 zębów)
 • mikroprotezy (1-3 zęby)
 • protezy szkieletowe
 • szynoprotezy
 • protezy z acetalu
 • korony i mosty pełnoceramiczne
 • korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalowej

W trosce o komfort naszych Pacjentów, na czas leczenia zapewniamy uzupełnienia tymczasowe. Zapraszamy do skorzystania z usług protetyka w Gliwicach.

 

 

Zadzwoń
Lokalizacja