577 733 686, ul. Tarnogórska 30/1, 44-100 Gliwice kontakt@dento.com.pl

Chirurg szczękowy Gliwice

 

 

Usługi dentystyczne są jednymi z najczęściej poszukiwanych. Trudno bowiem trafić na lekarzy, którzy wykonają zabieg sprawnie, bezboleśnie i co najważniejsze z pełną satysfakcją pacjenta. Ból zęba czy inna dolegliwość potrafią bardzo utrudnić codzienne funkcjonowanie, nie wspominając o spożywaniu posiłków. W naszym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym spotkasz doskonale wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy skrupulatnie zatroszczą się o Twój przypadek

Chirurg szczękowy Gliwice – zakres usług

Wśród działań podejmowanych przez chirurga stomatologa znajdują się m.in. chirurgiczne usuwanie zatrzymanych, uszkodzonych I zniszczonych zębów, resekcja wierzchołka korzenia zębów, chirurgiczne leczenie chorób przyzębia czy wszczepianie profesjonalnych implantów I wiele innych.

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje wysoki komfort leczenia, który wynika z troski personelu i najwyższych kompetencji naszych lekarzy. Usługi chirurga wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie zabiegi przebiegną sprawnie i najszybciej jak to możliwe, przy użyciu skutecznych środków znieczulających dobranych do potrzeb.

Chirurg szczękowy Gliwice

Jeśli potrzebujesz pomocy chirurga stomatologicznego, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście I skuteczne leczenie.

Zadzwoń
Lokalizacja